Väga põnevaks kujunenud otsustava geimi võitis Selver/TalTech neljandalt matšpallilt tulemusega 28:26.

Avageimi võitis seejuures Pärnu 25:22, kuid ka teine ja kolmas geim kuulusid külalistele - vastavalt 25:12 ja 25:20.

Võitjate resultatiivseim oli Oliver Orav 24 (+17) punktiga. Denis Losnikov lisas 15 (+7) ja Rauno Tamme 11 (+8) silma. Andri Aganits tõi 10 (+8) punkti. Kaotajate parim oli Tony Tammiksaar 17 (+8) punktiga (Statistika).

Avamängu oli Tallinnas võitnud Pärnu meeskond 3:2. Võrkpalli karikavõistlustel selgubki finalist kahe mängu koondsummas.

Teises poolfinaalpaaris Bigbank Tartu – Barrus Võru VK on mängitud esimene mäng, kui võidukalt (3:1) alustasid tartlased. Selle paari korduskohtumine mängitakse laupäeval kell 15.00 Tartu Ülikooli spordihoones.

Aadu Luukase karika finaal mängitakse 17. detsembril.