Avaveerandaja 12 punktiga võitnud võõrustajad mängisid teisel poolajal eduseisu maha ning kolmanda veerandaja lõpuks oli vahe vähenenud minimaalseks. Otsustava veerandaja keskpaigas tegi Leedu klubi aga 11:0 vahespurdi ning võttis lõpuks suhteliselt kindla 79:70 võidu.

Kullamäe teenis sedapuhku mänguaega seitse minutit, mille jooksul kogus eestlane neli punkti, kaks lauapalli, ühe resultatiivse söödu, ühe vaheltlõige ja neli isiklikku viga.

Lietkabelise parimana viskas Jamel Morris 13 punkti. Bresciale poolelt said 14 silma kirja Amedeo Della Valle ja CJ Massinburg.

Kolme kaotuse kõrvale neljanda võidu teeninud Lietkabelis jagab A-alagrupis kolmandat kohta. Brescia asub kahe võidu ja viie kaotusega eelviimasel kohal.