Kahevõistluses algas Lillehammeri normaalmäe hüppevõistlus kell 9.45. Kristjan Ilves hüppas 95,5 meetrit ja teenis 124,8 punkti, mis andis 14. koha.

Liidrina läks suusarajale norralane Jens Luraas Öftebro (99m, 140,4 p), kes edestas jaapanlast Ryota Yamamotot (+0.03), austerlast Mario Seidlit (+0.08) ja suurfavoriit Jarl Magnus Riiberit (+0.22). Ilves kaotas liidrile minuti ja kahe sekundiga.

10 km suusasõidus liikus eestlane praktiliselt kogu sõidu vältel üheksaliikmelises grupis, mis heitles viienda koha nimel. Finišijoone ületas Ilves lõpuks kümnendana (+47,8). Võidu võttis Öftebro, kes edestas kaasmaalast Riiberit 9,5 ja sakslast Vinzenz Geigerit 39,2 sekundiga.

Murdmaasuusatamise vabatehnikasprindi kvalifikatsioonid said Lillehammeris stardi kell 10.30. Eesti naistest olid stardis Kaidy Kaasiku ja Keidy Kaasiku, kes paraku 1,6 km distantsil veerandfinaali ehk 30 parema hulka ei jõudnud. Kvalifikatsiooni võitis rootslanna Emma Ribom ajaga 3.15,90. Keidy Kaasiku oli 54 naise konkurentsis 48. (+15,88) ja Kaidy Kaasiku 52. (+19,93). Keidyl jäi edasipääsust puudu umbes kaheksa sekundit.

Naiste sprindis võttiski lõpuks etapivõidu rootslanna Emma Ribom. Talle järgnesid finaalsõidus kaasmaalanna Maja Dahlqvist (+0,17) ja norralanna Tiril Udnes Weng (+1,11). Meestest võidutses norralane Johannes Hösflot Kläbo, kellele järgnesid itaallane Federico Pellegrino (+0,75) ja koondisekaaslane Even Northug (+1,23). Finaalis oli neli norralast.

Eesti meessuusatajad Lillehammeri sprindis ei võistelnud.

Kontiolahti laskesuusatamise MK-etapi meeste 10 km sprindi võitis Johannes Thignes Bö. Ühe trahvi saanud norrakas edestas täpselt lasknud koondisekaaslast Sturla Holm Lägreidi 10,5 ja sakslast Roman Reesi 28,8 sekundiga.

Eesti parimana oli püstitiirus ühe trahvi saanud Rene Zahkna 52. (+2.15). See tagas talle pääsu homsesse jälitussõitu. Kristo Siimer oli kolme trahviga 68. (+2.43). Samuti kolm möödalasku teinud Raido Ränkel sai 74. (+2.53) ja kahel lasul eksinud Robert Heldna 89. koha (+3.37). Võistluse lõpetas 100 meest.

Naiste sprindidistantsi võitis lasketiirudes eksimatult tegutsenud austerlanna Lisa Theresa Hauser, kes edestas ühel trahviringil käinud itaallannat Lisa Vittozzit 17,3 ja puhtalt lasknud rootslannat Linn Perssonit 24,2 sekundiga.

Parima eestlasena sai Susan Külm 39. koha (0; +1.20,6). Tuuli Tomingas oli 65. (4; +2.21,0), Johanna Talihärm 80. (4; +3.21,6) ning Regina Ermits 82. (4; +3.31,3).