Brasiilia oli juba enne tänast kinni alagrupi esikohas ja ega täna ei tehtud selle liigseks kindlustamiseks üleliia midagi, kui Kameruni vastu tuli leppida 0:1 kaotusega. Kuivõrd sambamaa meestel oli ette näidata parem väravatevahe, liiguti kaotusest hoolimata kaheksandikfinaali ikkagi alagrupi liidrina.

Kamerun - Brasiilia

Teises mängus oli aga särtsu, särinat ja väravaid hoopis rohkem. 20. minutil asus Šveits Xherdan Shaqiri tabamusest juhtima, aga kuus minutit hiljem tegi Aleksandar Mitrovic seisuks 1:1. 35. minutil viis Dušan Vlahovic omakorda Serbia juhtima, aga avapoolaja lõpus sündis veel üks tabamus ja Breel Embolo tabamuse järel oli seis 2:2.

Tasavägises algrupis luges iga värav ja punkt ning selle suutis enda kasuks mängida Šveits: 48.minutil viis Remo Freuler nad ette ja lõppseisuks jäigi Šveitsile 3:2.