Bukaresti FCSB-i hooaja algus polnud kuigi ilus. Konverentsiliiga alagrupis jäi meeskond kuues matšis võiduta, Rumeenia kõrgliigas lahutab neid liidrist Constanța Farulist enam kui kümme silma. Nii tegi meeskond vangerduse treeneripingil, kus alates novembri lõpust istub Leonard Strizu.

Tema esimene liigamäng ei alanud lubavalt, sest FCSB jäi juba 13. minutil kaotusseisu. Kaheksa minutit hiljem rammis aga selle aasta Eesti parimaks jalgpalluriks valitud Joonas Tamm peaga lati alla Octavian Popescu antud nurgalöögi.

Pooltunnil läks FCSB Itaalia ründaja Andrea Compagno tabamusest ka juhtima. Ehkki teisel poolajal jõudsid võõrustajad 2 : 2 viigini, siis viimane sõna jäi FCBS-ile ja neile tõi võidu Malcom Edjouma 73. minuti tabamus.

29 punkti kogunud FCBS hoiab Rumeenia Liga I tabelis viiendat kohta. Keskkaitsja Tamm on tänavu kirja saanud juba neli tabamust, millest üks tuli eurosarjas ning kolm koduliigas.