Keila alustas mängu suurepäraselt: avaveerand võideti 22:20, poolajavileks oldi kaotusseisus vaid 42:44. Ka kolmandal veerandil püsis kodumeeskond kenasti mängus ning viimase perioodi eel oli VEFi edu vaid kolm punkti (66:63).

Külalised võtsid lõpuks ikkagi oma ning kohtumine pöörati enda kasuks viimase veerandi avaminutitel tehtud 13:0 vahespurdiga.

Enim pahandust tegi lätlaste poolel Kristers Zoriks, kes viskas 19 punkti. Glenn Miller Cosey tõi VEFi kontosse 16 ja Nysier Brooks 14 punkti.

Keila resultatiivsemad olid Sten Saaremäel 20, Kaido Saks 14 ja Kristen Kasemets 12 punktiga. Mängu statistika.

Keila oli viimase nädala jooksul saanud napi võidu ja napi kaotuse. Möödunud reedel alistasid nad võõrsil 94:89 Liepaja, aga sel teisipäeval jäid nad Raplas 59:67 alla sealsele Avis Utilitasele. Peep Pahvi hoolealused on võitnud kümnest mängust kolm, millega hoiavad 16 meeskonna seas 13. kohta.

Eesti-Läti liiga valitsev meister Riia VEF on 12-st mängust võitnud üheksa, millega hoitakse ukrainlaste BC Prometei (9-1) järel teist kohta (Tabeliseis).