Anadolu Efes pööras mängu Olympiakosega enda kasuks viimase veerandiga, mis võideti 30:18. Kolmanda perioodi lõpus ja lõpuveerandi alguses tehti seejuures 12:0 spurt.

Võimsa mängu tegi Vasilije Micic, kes flirtis kolmikduubliga. Tema arvele kogunes 18 punkti, üheksa lauapalli ja üheksa resultatiivset söötu. Võitjate resultatiivseim oli 24 punkti toonud Will Clyburn, kes tabas kaheksast kaugviskest neli.

Tiitlikaitsjad said viie kaotuse kõrvale kuuenda võidu, Olympiakose arvel on seitse võitu ja neli kaotust (Tabeliseis).

Kotsari ja Raieste koduklubi Baskonia võõrustas Milano Olimpiat ning teenis kindla võidu 78:62. Hispaanlased juhtisid algusest peale - juba avaveerand võideti 15 punktiga (24:9). Kotsar tõi 22 mänguminutiga seitse punkti (kahesed 3/7, vabavisked 1/4) ja üheksa lauapalli (sh kolm ründelauda). Raieste mänguaega ei saanud.

Baskonia sai tabelisse kuuenda võidu ja tõusis seitsmendat kohta jagama. Milano jätkab vaid kolme võiduga.

FC Barcelona alistas neljapäeval Berliini Alba napilt 88:86. Vigastusest taastunud Nikola Mirotic kogus 19 punkti, kuus lauapalli, kolm vaheltlõiget ja kaks resultatiivset söötu. Nicolas Laprovittola lisas 16 ja Cory Higgins 15 punkti.

Barcelona sai tabelisse kaheksanda võidu, Albal on kolm võitu.

AS Monaco võitis võõrsil Asvelit 84:75 ja teenis seitsmenda võidu.