Edasipääsu kindlustamiseks pidi Kalev/Cramo viimases voorus vältima üle 19-punktist kaotust. Avaveerandil käis eduseis käest kätte ja võõrustajad läksid puhkama 17 : 15 eduseisus. Kuid teisel neljandikul jooksis kalevlaste rünnak lukku, esimesel poolajal ainult kaks kaugviset tabanud tallinlased jäid halvimal juhul 13-punktisesse kaotusseisu ja riietusruumi mindi seisult 29 : 41.

Kolmandat veerandaega alustasid paremini siiski Heiko Rannula hoolealused ja viimase kümne minuti eel oli tablool Kalev/Cramo kolme punktiga kaotusseisus. Matši lõpp kujunes punkt-punkti heitluseks, kus Serie A meeskond oli veel kaks minutit enne normaalaja täitumist ees kaheksa silmaga, aga kohtumise lõpu eel kiirrünnakust tulnud Artur Konontšuki kaks punkti andsid kalevlastele napi võidu. F-alagrupi teises matšis alistas Kiievi Budivelnõk 86 : 81 Groningeni. Neljasest grupist pääses edasi kaks parimat. Kalev/Cramo võitis viis, Budivelnõk neli ja Brindisi kolm kohtumist, Groningen kaotas kõik mängud.

Loe, millised olid Delfi ja Eesti Päevalehe tähelepanekud mängust!