Mängu avaveerandi võitis Kalev/Cramo tulemusega 17:15. Esimese poolaja lõpuks pääses ette Itaalia klubi 41:29, kuid kolmanda veerandi lõpuks vähenesid Kalevi kaotusnumbrid 52:55-le ning otsustava perioodi lõpuga võttis Kalev punktilise (73:72) võidu. Meie võidukorvi viskas Artur Konontšuk kaks sekundit enne lõppu.

Martins Meiers oli 17 punktiga meie resultatiivseim. Konontšuk lisas 16 silma ning suurepärase mängu teinud Martin Dorbek kogus 15 punkti, 10 lauapalli ja kuus resultatiivset söötu. Happy Casa Brindisi rivistusse kuuluv Eesti U20 koondislane Joonas Riismaa tõi 18 mänguminutiga kaks punkti, ühe lauapalli ja kaks resultatiivset söötu.

Ukrainlaste Budivelnik alistas täna Groningeni 86:81 ja sai tugevas alagrupis teise koha. Kalev/Cramo kogus 5, Budivelnik 4 ja Brindisi 3 võitu. Groningen võiduarvet avada ei suutnud.

BC Kalev/Cramo pääses Euroopa tugevuselt neljandas eurosarjas 16 parema hulka ning alustab 14. detsembril mänge neljaliikmelises K-alagrupis, kus vastasteks Türgi klubi Gaziantep, avaringis Pärnu Sadamaga samas alagrupis männginud Hollandi klubi Den Bosch ja Saksamaa klubi Crailsheim. Avavoorus kohtub Kalev võõrsil Gaziantepiga.