Baskonia võitis avaveerandi juba 27:12, poolajaks oli vahe 56:23. Kolmanda veerandajaga suutis Girona veidi vahet vähendada, aga lõpuks võttis Baskonia ikka 27-punktilise võidu.

Algkoosseisu kuulunud Kotsar kogus ligi 18 minutiga 11 punkti (vabavisked 5/7, kahesed 3/3), kaks lauapalli ja kaks resultatiivset söötu. Kotsari +/- näitaja oli 32, mis oli kogu meeskonna parim.

Raieste viibis platsil 20 ja pool minutit, mille jooksul viskas viis punkti (vabavisked 2/2, kahesed 0/1, kolmesed 1/3), noppis kaks lauapalli, tegi ühe vaheltlõike ja ühe pallikaotuse. Baskonia resultatiivseim oli 21 punktiga Daulton Hommes.

Girona nimekaim mängija on 2019. aastal Toronto Raptorsiga NBA meistriks tulnud Marc Gasol, kes Hispaania klubi 2014. aastal ka asutas. NBA-st naasis ta Gironasse 2021. aasta suvel. Gasoli arvele jäi pühapäeval Baskonia vastu 16 punkti ja kümme lauapalli. 16 punkti viskas ka Maximo Fjellerup.

Baskonial on koos kuus võitu ja kolm kaotust, millega jagatakse viiendat kohta. Girona (2-7) asub tabelis 16. real.