Kohtumine Horvaatia ja Kanada vahel algas ülitormiliselt, kui vaid 68 sekundit pärast avavilet skooris kanadalaste poolt Alphonso Davies. See oli kahel MMil osalenud Kanada jaoks esimene tabamus MMidel ja ühtlasi tänavuse suurturniiri seni kõige kiirem tabamus!

See ei jäänud aga avavaatuse ainsaks väravaks, sest oma vastus oli öelda horvaatidel, kui Ivan Perisic andis 36. minutil hea söödu Andrej Kramaricile ning seis oligi 1:1. Enne poolajapausi tegid horvaadid seisuks veel 2:1, värava autoriks oli Marko Livaja.

Teine poolaeg veeres mõnda aega üsna rahulikult, aga Horvaatia suutis enne lõpuvilet veel lausa kahel korral skoorida, kui 70. minutil oli taas täpne Kramaric ja üleajaminutitel tegi seisuks 4:1 Lovro Majer.