Kalev alustas kohtumist paremini ning avaveerandaja järel haarati 21:12 eduseis. Teisel veerandajal said aga külalised mängu paremini sisse ning poolajaks oli seis viigis 30:30. Viimasele perioodile mindi vastu Kalevi 46:40 juhtimisel ning lõpuks võttis Eesti klubi kindla 61:50 võidu.

Võitjate parimana viskas Hugo Toom 14 punkti, Martins Meiers ja Taavi Jurkatamm lisasid 10 silma. Kosovo klubi resultatiivseimaks kerkis Dustin Thomas, kes kogus 15 punkti ja üheksa lauapalli.

Kalev/Cramo alustas ENBL-i hooaega kaotusega, sest eile jäid nad A-alagrupis 69:74 alla Zielona Gorale. Priština sai laupäeval ukrainlastelt 62:85 sauna. Kalev ja Priština kohtusid tänavu ka FIBA Europe Cupi eelringis, toona jäid eestlased peale skooriga 98:61.