Mõlempoolsete võimalustega mängu ainus värav sündis avapoolaja 22. minutil, kui Mitchell Duke sai karistusalasse tsenederduse ja saatis palli peaga väravasse.

Teist poolaega domineeris juba selgelt Tuneesia, kuid väga kindlaid väravavõimalusi neil luua ei õnnestunud ning Austraalia kaitse oli tasemel.

Austraalial on enne viimast alagrupimängu Taaniga 3 punkti. Tuneesia, keda ootab veel matš tiitlikaitsja Prantsusmaaga, jätkab ühe punktiga.

Sama alagrupi (D) teine tänane mäng Prantsusmaa (3p) ja Taani (1p) vahel algab kell 18.00.

Tuneesia meeskond suutis avavoorus Taani vastu välja mängida 0:0 viigi ja sai väärtusliku viigipunkti. Austraalia pidi oma avamängus tunnistama valitseva maailmameistri Prantsusmaa 4:1 paremust, kuigi kohtumist asuti juhtima.

Veel peetakse täna teise vooru mängud alagrupis C - kell 15 kohtuvad Poola ja Saudi Araabia ning kell 21 Argentina ja Mehhiko.