Külalised alustasid kohtumist paremini ning pärast 20:13 võidetud avaveerandaega mindi poolajapausile Läti klubi 38:32 eduseisul. Kolmandal veerandajal õnnestus Kalev/Audentesel küll vahe tasa teha ning viimase perioodi alguseks oli seis viigis 54:54.

Seejärel tabas võõrustajaid aga järjekordne mõõn ning kaks ja pool minutit enne kohtumise lõppu oli Läti Ülikooli edu kasvanud kaheksapunktiliseks. Seejärel tegi Kalev/Audentes aga 11:2 vahespurdi ning võttis 76:75 võidu. Otsustava korvi viskas Rain Veideman viis sekundit enne lõppu.

Veideman tõi võitjate kasuks kokku 18 punkti, Sten Sokk lisas 15 ja Kristjan Kangur 9 punkti. Kanguri arvele jäi ka üheksa lauapalli. Läti klubi parimana viskas keskmängija Reinis Avotins 21 punkti.

Kalev/Audentes on hetkel kolme võidu ja kuue kaotusega 13. kohal, Läti Ülikool asub viie võidu ja kuue kaotusega 9. kohal (Tabeliseis).