Igapäevaselt Pariisi Saint-Germainis leiba teeniv Neymar vigastas teisel poolajal kokkupõrkes serblase Nikola Milenkovici hüppeliigest ning 79. minutil vahetati mees pingile. Hiljem oli näha, kuidas Neymar pingil pisaratega võitles.

Kui tõsine brasiilase vigastus on, pole hetkel teada. Brasiilia koondise arst Rodrigo Lasmar selgitas ESPN-ile, et järgmise 24–48 tunni jooksul peaks olukord selgemaks saama. „Peame ootama ja ei saa esialgseid kommentaare jagada,“ selgitas ta. „Ta tundis valu, kuid otsustas pärast vigastust veel 11 minutit platsil mängida. See on tähelepanuväärne.“

Koondise peatreener Tite oli pressikonverentsil hoopis enesekindlam. „Võite olla kindlad, et Neymar mängib veel MM-il. Olen selles täiesti kindel,“ kuulutas ta.

Brasiilia peab järgmise kohtumise 28. novembril, kui kohtutakse Šveitsiga. Šveitslastel on avavoorust all 1 : 0 võit Kameruni üle. G-grupi lõplik paremusjärjestus pannakse paika 2. detsembril.