Kataris toimuva jalgpalli MM-i H-alagrupis alistas Portugal 3:2 Ghana, sealjuures matši avavärava lõi 65. minutil Cristiano Ronaldo, kes realiseeris enda teenitud penalti. Sellega sai 37-aastasest Ronaldost esimene mängija, kes on löönud viiel MM-il värava. Lisaks on ta noorim kui ka vanim MM-il skoorinud Portugali koondislane.

Loomulikult valis FIFA Ronaldo matši parimaks mängijaks, ent ajakirjanike ette istunud ründaja viibis seal napid kaks minutit. Laias laastus saab tema vastused kokku võtta nii: olen selle hetke üle uhke. Manchester Unitedi peatükk on suletud. Olen siin, et võita, muu pole oluline.

Väidetavalt on nii Ronaldo kui tema tiimikaaslased tüdinud Manchester Unitedist lahkumisele keskendunud küsimustest. Mehe emotsionaalsust sai näha juba hümnide ajal, kui tal läks silma märjaks.