Tallinna Kalev/Audentes alustas kodusaalis kohtumist suurepäraselt, sest kümne minuti järel juhtisid nad 26:18 ja poolajapausile läksid nad veel 40:36 eduseisus. Ent teisel poolajal läks külaliste käsi lahti ja kodumeeskond patustas aina enam pallikaotustega.

Devin Lee Harrise vedamisel läks Viimsi/Sportland hoogu ning kolmanda veerandaja lõppeks olid nad juba peal 65:56 ning külalised võitsid kohtumise 93:74

Viimsi poolel said viis meest korda kahekohalise punktisumma. Parimana jäi Harrise arvele 21 silma ja seitse korvisöötu, kuus kaugviset sopsanud Jorgen Rikberg toetas teda 20 ja Aleksander Oliver Hint 16 punktiga. Kalevit vedas 19 sanga toonud Rain Veideman, kaksikduubli sai kirja 17 silma ja kümme lauapalli kaukasse kogunud Indrek Kajupank.

Veerandfinaalidest edasipääseja selgub kahe mängu kokkuvõttes, korduskohtumine toimub eeloleval kolmapäeval Viimsi Forus Spordikeskuses.