Fenerbahce juhtis viimasel veeranda alguses 17 punktiga (82:65), aga Monaco suutis mängu tagasi tulla, kui kaks ja pool minutit enne lõppu oli vahe vaid 85:91. Donta Halli kahene tegi 42 sekundit enne normaalaja lõppu seisuks 91:92. Kui mängida jäi 12 sekundit, vähendas Jordan Loyd kahe tabava vabaviskega kaotusseisu 93:94 peale. Viimane sõna jäi siiski külalistele: Marko Guduric tabas kaks vabaviset, tehes seisuks 96:93. Viimasel rünnakul eksis Monaco täht Mike James kolmesel ning nii läks tabelisse Fenerbahce järjekordne võit.

Türgi klubi resultatiivseim oli Nigel Hayes 21 punktiga. Nick Calathes lisas 15 silma. Monaco särgis kogusid Loyd ja James vastavalt 18 ja 17 punkti. Fenerbahce on üheksast mängust võitnud kaheksa. Monaco arvel on kuus võitu ja kolm kaotust.

Suureskoorilise võidu võttis tiitlikaitsja Istanbuli Anadolu Efes, alistades võõrsil Milano Olimpia 80:51. Kui vaheajal oli seis viigis 34:34, siis teise poolaja võitis Efes 46:17.

Istanbuli klubi kasuks viskas Will Clyburn 24 punkti. Milano särgis viskas ainsana kahekohalise arvu punkte (10) Naz Mitrou-Long.

Madridi Real alistas koduse konkurendi Valencia 80:73 (31:19, 10:12, 18:15, 21:27). Dzanan Musa paugutas Reali poolel 28 punkti, Valencia eest vastas Sam Van Rossom 17 silmaga.

Barcelona sai kodus Belgradi Partizanist jagu 79:68 (17:21, 22:11, 25:17, 15:19). Barcelona puhul jagusid punktid ühtlaselt, kahekohalise punktiarvuni jõudsid vaid Nicolas Laprovittola (13 p) ja Tomaš Satoransky (11 p). Üleplatsimehena viskas Partizani Danilo Andjušic 21 silma.