Argentina lõi avapoolajal koguni neljal korral palli Saudi Araabia väravasse, kuid kolmel juhul fikseeris VAR suluseisu. Seega jä esimesel mängupoolel ainsaks tabamuseks Lionel Messi 10. minutil realiseeritud penalti, mille argentinlased teenisid nurgalöögi ajal tehtud vea eest.

Teise poolaja esimese kaheksa minutiga üllatas Saudi Araabia Argentinat kahe kiire väravaga ja asus 2:1 juhtima. Esmalt saatis Saleh Al Shehri kontrarünnakul ilusa läbisöödu järel palli tagumise posti kõrvale ja mõned minutid hiljem kõmmutas Salem Al Dawsari karistusala joonelt palli ristnurga lähistele. Enne seda polnud saudid veel pealelöögini jõudnudki.

Argentina jahtis seejärel suurte jõududega viigiväravat, kuid seda neil lüüa ei õnnestunudki. Pealelöögid jäid argentinlaste kasuks 14:3 (sh raamidesse 6:2).

Argentina jalgpallikoondis oli finaalturniiri eel olnud imelises hoos. Meeskond oli püsinud kaotuseta 35 matši järjest ning Itaaliale kuuluvast rekordist lahutas neid ainult kaks edukat mängu.

Teises C-alagrupi mängus on täna kell 18.00 vastamisi Mehhiko ja Poola.

Veel kohtuvad teisipäeval D-grupis Taani - Tuneesia (kell 15) ja Prantsusmaa - Austraalia (21).