Manresa võitis avaveerandaja 25:24 ning poolajapausile mindi külaliste 47:42 eduseisul. Viimast veerandaega alustati võõrustajate neljapunktilisest kaotusseisust ning lõpuks võttis Manresa kindla 93:80 võidu. Baskonia jaoks oli ühtlasi tegemist kolmanda järjestikuse kaotusega.

Kotsar kogus Baskonia resultatiivseimana 13 punkti ja kaheksa lauapalli, Darius Thompson lisas samuti 13 ning Tadas Sedekerskis 11 silma. Sander Raiestel kätt valgeks saada ei õnnestunud. Manresa parim oli Adam Waczynski 15 silmaga. Hiljuti Hispaania laenulepingu alusel Manresaga liitunud Matthias Tass klubi koosseisu ei kuulunud.

Baskonia jätkab viie võidu ja kolme kaotusega Hispaania kõrgliigas kuuendal kohal. Kuue kaotuse kõrvale teise võidu teeninud Manresa tõusis 17. ehk eelviimaseks.