Eesti esimese poolaja saab kokku võtta sõnaga raiskamine. Leedu keskkaitsja tegi juba viiendal minutil tagasisööduga jämeda prohmaka, millest Rauno Sappinen oli pääsemas väravavahiga silmitsi. Kahjuks ründaja sättis palli endale nii kaua ette, et Leedu kapten Edvinas Girdvainis suutis selle ära klaarida. 11. minutil lendas Michael Lilanderi tsenderduse järel pall Erik Sorga kuklast üle otsajoone, kümmekond minutit hiljem läks vastase kastis pikaks Ken Kallaste puude. Pooltunnil vigastuse tõttu välja võetud Kallaste sai veel ühe võimaluse, aga äärekaitsja ei suutnud raamidesse suunata Konstantin Vassiljevi kornerit.

Kallaste asemel jäisele murule jooksnud Vlasi Sinjavski mängis 35. minutil ilusa läbisööduga Sappineni kaitseliini taha jooksu, ent ründaja parema jala välisküljega tehtud löök oli nii pehme ja õnnetu, et Marius Adamonis noppis palli muretult. Minuti pärast pani Sinjavski terava tsenderduse värava ette, ent Sorga lõi kahelt meetrilt palli peaga üle. Sinjavski sai ka ise poolaja lõpus peaga löögile, kuid temagi löök vuhises mööda ning pikemale pausile mindi seisult 0:0.