Baskonia oli avaveerandi järel juhtimas 24:20, kuid jäi poolajaks kaotusseisu 45:48. Uuesti asuti juhtima kolmanda veerandiga, mille lõpuks olid külaliste edunumbrid 63:58. Lõpuveerand kuulus paraku kodumeeskonnale, mis lõpetas mängu 11:3 spurdiga.

Algkoosseisus alustanud Maik-Kalev Kotsar mängis 20 minutit ning viskas 11 punkti (kahesed 5/7, vabavisked 1/3), võttis neli lauapalli ja andis ühe resultatiivse söödu. Eestlase vastu tehti kuus viga.

Sander Raieste sai mänguaega neli minutit ning kogus selle ajaga statistikasse vaid kolm viga.

Baskonia resultatiivseim oli Pierriá Henry, kes tõi 17 punkti ja jagas seitse korvisöötu. Võitjate suurim punktikütt oli prantslane Élie Okobo 22 silmaga.

Baskonial on nüüd tabelis neli võitu ja neli kaotust. Hooaega väga hästi alustanud Monaco arvel on kuus võitu ja kaks kaotust.

Istanbuli Fenerbahce alistas Ateena Panathinaikose 107:77 (Scottie Wilbekin 19 punkti). Kaunase Žalgiris sai koduväljakul jagu Milano Olimpiast 71:62 (Keenan Evans 23 punkti).