Taaskord asus Eesti mängu kiirelt juhtima, kui Mia Martina Kaalma pika palli järel pääses väravavahiga silmitsi Loora Treilop, kes lahendas kindlalt. Kaheväravalise eduseisu tõi tabloole 17. minutil Kaalma ise, kui kasutas ära nurgalöögijärgses olukorras tekkinud segaduse, teatab Eesti Jalgpalli Liit.

32. minutil tegi koondise kapten Loviise Männiste suurepärase soorituse, kui toimetas palli kauglöögist vastase ristnurka. Seejärel suutsid Eesti neiud viie minuti sees lüüa veel kolm väravat: 33. minutil ei suutnud albaanlased tõrjuda Treilopi lööki, minut hiljem sai jala valgeks Anastasija Južaninova ning poolajapausiks vormistas 6:0 eduseisu Nikol Orlova.

Teisel poolajal tegid mõlemad koondised mitmeid vahetusi ning mäng kujunes tasavägisemaks, ent suurt ohtu Albaania sinisärkidele ei kujutanud. 58. minutil näitas head minekut Grete Gross, kel õnnestus end mööda mängida nii kaitsjatest kui puurilukust ning pall tühja võrku toimetada. Lõpuvile järel näitas seis tablool Eestile 7:0 võitu.

Nädalapikkuse sõprusturniiri vältel oli Eesti edukaim naiskond, kui alistati kõik vastased ning oma seljatagune hoiti kolmes kohtumises puhtana. Lisaks saadi kirja märkimisväärne saavutus: turniiri järel on neidude U15 koondis püsinud kuus mängu kaotuseta, ühelgi teisel Eesti tütarlaste koondisel varasemalt sellist seeriat hoida pole õnnestunud. Kreeka sai sõprusturniiril kirja kaks võitu, Albaania ühe ning Andorra pidi tunnistama kõigi vastaste paremust.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid