Ronaldo andis hiljuti Morganile intervjuu telekanali TalkTV vahendusel. Esimesed klipid sellest ilmusid avalikkuse ette pühapäeval. Täispikk intervjuu avaldatakse kolmapäeval ja neljapäeval kahes osas.

„Cristiano palus minul selle intervjuu teha. Ta mõtles sellest pikalt ja pole saladus, et Unitedis toimuv on teda närvi ajanud,“ rääkis Morgan talkSPORT-ile. „Ta tundis, et peab asjad välja ütlema. Cristiano teab, et see mõjub süütepommina ning kutsub esile muutuseid. Ta tundis, et ta peab seda tegema.“

Morgani sõnul soovis Ronaldo avaldada intervjuu vahetult enne MM-i, et siis Manchesterist eemal Kataris olla. „Ta saab kuu aega Unitedist eemal olla ning pärast tagasi tulla ja asju lahendama hakata,“ jätkas saatejuht.

Ronaldo rääkis intervjuus muu hulgas, et United on teda reetnud ja ta ei austa peatreener Erik ten Hagi. „Ma ei austa teda, sest tema ei austa mind. Kui inimene mind ei austa, siis mina ei hakka kunagi ka teda austama,“ kuulutas Ronaldo. „Mõned inimesed ei taha mind sinna. Mitte ainult peatreener, kaks-kolm meest veel. Niimoodi käis juba eelmisel aastal.“ Loe pikemalt siit.

Jalgpalli MM algab pühapäeval, avamängus võõrustab Katar Ecuadori koondist.

Portugal alustab MM-i 24. novembril Ghana vastu.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid