Avakolmandik lõppes 0:0. Teise perioodi keskel viskas Leedu mõneminutilise vahega kaks väravat ja asus 2:0 juhtima. Eesti meeskond suutis kiiresti ühe värava tagasi visata, kui Robert Arrak tegi meie koondise arvulisest ülekaalust seisuks 1:2. Selle tulemusega ka teine periood lõppes.

Viimase kolmandiku 8. minutil tõi Robert Rooba värav tabloole viigi 2:2. Ka see tabamus sündis arvulisest ülekaalust.

Kaheksa minutit enne lõpusireeni pääses kodumeeskond uuesti ette - 3:2. Poolteist minutit enne normaalaja lõppu võttis Eesti väravavahi välja ning see tasus end ära. Kui mängida jäi 1.04, tõi Mark Viitaneni värav tabloole 3:3 viigi, viies mängu lisaajale.

Lisaajal väravaid ei sündinud ning seega otsustasid võitja saatuse karistusvisked. Seal tegid esimesena skoori leedukad, kuid Robert Rooba ja Daniil Kulintsev saatsid samuti litri väravasse ning kuna kodumeeskond enam võrku ei sahistanud, tähendas see Eestile 4:3 võitu.

Eesti meeskond oli turniiri alustanud magusa 2:1 võidugai Läti üle. Laupäeval kell 12.30 lõpetab meie meeskond turniiri mänguga Poola vastu. Ka seda kohtumist näeb Delfi TV-st.

Meie U20 koondis alistas täna Leedu eakaaslased 8:3 (Loe lähemalt siit).

Ülekanded on nähtavad Delfi Kogupaketi tellijatele.