Milano võitis avaveerandi 23:12, kuid teisel veerandajal õnnestus külalistel vahe tasa teha ning poolajapausile mindi Virtuse 39:35 eduseisul. Viimase veerandaja alguses kasvatas Virtus vahe juba 15-punktiliseks ning kuigi võõrstajatel õnnestus lõpuminutitel järgi võtta, siis hooaja neljandast kaotusest neil pääsu polnud.

Bologna resultatiivseimaks kerkis vanameister Miloš Teodosic, kes tabas kuuest kolmepunktiviskest viis ning kogus 15 punkti. Jordan Mickey lisas 14 ning Tornike Šengelia 12 silma. Milano parimana viskas Naz Mitrou-Long 13 punkti.

Mõlemad Itaalia klubid on senisest seitsmest Euroliiga mängust võitnud kolm ning jagavad sellega 13. positsiooni.

Kohtumise tipphetked:

Eesti korvpallikoondislasi Maik-Kalev Kotsarit ja Sander Raiestet näeb loodetavasti Euroliigas väljakul juba reedel, kui Vitoria Baskonia kohtub võõrsil Ateena Panathinaikosega (1-5).