„Koosseis on teistsugune kui viimases aknas ja on palju puudujaid, aga kohale tulnud püüavad ja tahavad anda endast maksimumi. Tuleb mängida nendega, kes meil on. Üldjoontes treeneri mängujoonis on enamikele teada, mis teeb asja lihtsamaks. Osad on [koondises] esimest korda, aga nad on korvpallikodu kaudu asjadega kursis,“ leidis koondise tagamängija Kristian Kullamäe, et koosseis on MM-valikmängude eel teistsugune ja huvitav.

MM-valikmängudes ei saa teiste seas kaasa teha Euroliigas leiba teenivad Maik-Kalev Kotsar ja Sander Raieste, ookaeni taga korvpalliharidust saavad Kerr Kriisa, Henri Drell ja Henri Veesaar, vigastused on viinud rivist Janari Jõesaare ja Kaspar Treieri. Nii on kohal vaid neli meest, kes käisid koondisega Milanos EM-il.

Rootsi koondis tuleb eeldatavasti Tallinnasse koosseisuga, kus põhiraskust kannavad mitmed Hispaania kõrgliiga korvpallurid. „Viimased paar korda me pole kodusaalis õnnestunud. Peame kaitses hambaid näitama ja agressiivselt mängima. Peame kindlasti kaitse pidama saama, siis meil on võiduvõimalused olemas. Ma ei usu, et me kedagi üle viskame,“ leidis 23-aastane Kullamäe.

Eestlane teenib sel hooaja leiba Leedu satsis Lietkabelis. Vaata videost, kui rahul on Kullamäe enda algusega uues koduklubis ning mis on meeskonna eesmärgid.