Avageimi võitsid tartlased 25:22, teine geim kuulus külalistele 25:23. Kaks järgmist geimi võitsid aga võõrustajad 26:24, 25:20. Kolmandas suutis Tartu kaks 22:24 seisult kaks geimpalli päästa, kuid viimased kaks punkti võtsid Prešovi mehed. Viimases geimis jäid Alar Rikbergi hoolealused taha 1:4 ning viigini enam ei jõutud. Selle võitsid võõrustajad 15:10.

Bigbanki resultatiivseim oli Matej Šmidl 20 punktiga (+10). Timo Lõhmus kogus 15 (+4) silma ja Taavet Leppik ning Mart Naaber panustasid 12 punkti. Võitjate poolel särasid Lukaš Smolej ja Erik Gulak, kes tõid vastavalt 26 (+20) ja 22 (+15) silma.

Pärnu VK alustab Challenge Cup'i teekonda kolmapäeval, kui Pärnus võõrustatakse Portugali klubi Lissaboni Sportingut.

Lisaks teeb võõrsil mängivatest eestlastest samas sarjas kaasa Alex Saaremaa uus tööandja Aalsti Lindemans (Belgia), kes alustab kolmapäeval samuti 1/16-finaalist, kus kohtutakse Iisraeli klubiga Hapoeli Kfar Saba.

Euroopa tugevuselt teises eurosarjas CEV Cupis on teisipäeval võistlustules kolm eestlast. Andrus Raadik ja Savo Kuopio (Soome) kaotasid 1/16-finaali avamatši 2:3 (18:25, 27:29, 26:24, 25:23, 10:15) serblaste Crvena zvezdale. Raadik tõi võistkonna ühe resultatiivseimana 15 punkti (+8). David Kisiel lisas 17 silma (+12). Vastate poolel kogus Lazar Marinovic üleplatsimehena 19 punkti (+12). Kordusmäng peetakse 16. novembril Soomes.

Silver Maar ja Liberec (Tšehhi) jäid kodus 1:3 (26:24, 20:25, 22:25, 23:25) alla Šveitsi klubile Genfi Chenois'le. Korduskohtumine on kavas 16. novembril Šveitsis.

Ardo Kreek ja Arago de Sete (Prantsusmaa) heitlesid kodus teise Prantsusmaa klubi Narbonne Volleyga. Narbonne võttis võõrsil 3:1 (25:13, 19:25, 25:20, 25:17) võidu. Kreek tõi viis punkti (+4). Cheikh Diop oli võistkonna resultatiivseim oli 18 silmaga (+13).