Esimeses poolfinaalis läks Garcia kokku kreeklanna Maria Sakkariga (WTA 5.). Prantslanna võitis tund ja 16 minutit kestnud kohtumise 6:3, 6:2.

Finaalis ootab Garciat ees Sabalenka, kes lõpetas maailma esinumbri Iga Swiateki turniiri. Sabalenka võitis avaseti 6:2, kuid kaotas järgmise samade numbritega. Otsustava seti võitis maailma seitsmes reket aga 6:1. Kohtumine kestis kokku kaks tundi ja üheksa minutit.

Kuigi Swiatek aasta viimast turniiri ei võitnud, jääb poolataril selja taha vägev hooaeg. Ta võitis tänavuse French ja US Openi suure slämmi turniirid, lisaks neli WTA 1000 turniiri. Kogu hooaja peale kaotas ta 76-st mängust vaid üheksa ning sai vahepeal hakkama 37-mängulise võiduseeriaga.

Garcia ja Sabalenka lähevad finaalis vastamisi meie aja järgi ööl vastu teisipäeva.