Kui avapoolajal jäid väravad löömata, siis teisel poolajal kallutas Juventus kohtumise enda kasuks. 52. minutil viis Adrien Rabiot võõrustajad juhtima. Kümmekond minutit hiljem sahistas võrku Danilo, aga VAR tühistas tabamuse käega mängu tõttu.

Juventuse teise värava eest hoolitses 84. minutil Nicolo Fagioli. Mõlema tabamuse eest sai resultatiivse söödu kirja Filip Kostic.

Rooma derbis läksid pühapäeval vastamisi AS Roma ja Lazio. Sedapuhku jäi Jose Mourinho juhendatav Roma kodus 0:1 linnarivaalile alla. Kohtumise ainsa värava lõi 29. minutil Felipe Anderson.

Võidukas Juventus kerkis 25 punktiga viiendale kohale. Hooaega konarlikult alustanud Juventus kaotab kolmandat kohta hoidvale Laziole nüüd kahe punktiga. AS Romal on sarnaselt Juventusele koos 25 punkti, kuid Torino klubil on parem väravatevahe. Inter (24 p) on seitsmes.