Aston Villa juhtis juba 11. minutiks kohtumist 2:0. Leon Bailey viis 7. minutil võõrustajad juhtima, neli minutit hiljem lõi karistuslöögist iluvärava Lucas Digne. United vähendas avapoolaja lõpus kaotusseisu, kui omavärava sai kirja Jacob Ramsey.

Teise poolaja alguses sahistas Ramsey juba Unitedi värava all võrku ning vormistas Villale 3:1 võidu. Nii algas Aston Villas uue peatreeneri ajastu võidukalt. Villarealist lahkunud ja Villaga liitunud Emery töötas Inglismaal ka aastatel 2018-2019, juhendades Londoni Arsenali.

United jätkab 23 punktiga viiendal kohal, Aston Villa (15 p) on 13.

Suurklubide omavahelises heitluses läksid kokku Tottenham Hotspur ja FC Liverpool. Liverpool võttis võõrsil 2:1 võidu. Liverpool võitis Mohamed Salah' väravatest avapoolaja 2:0. 70. minutil lõi Harry Kane ühe värava tagasi, aga enamat Tottenham ei suutnud.

Järjekordse võidu teenis Newcastle United, alistades võõrsil 4:1 Southamptoni. Newcastle kerkis 27 punktiga tabelis kolmandale kohale, edestades ühe punktiga Tottenhami. Liverpool asub kaheksandal kohal 19 silmaga.

Pühapäeva esimeses mängus alistas liider Arsenal Londoni derbis 1:0 Chelsea. Teises Londoni klubide omavahelises heitluses sai Crystal Palace 2:1 jagu West Ham Unitedist.