Sarnaselt neljapäevasele Euroliiga kohtumisele Tel Avivi Maccabi vastu kuulusid mõlemad Eesti koondislased algkoosseisu. Kohtumine algas meie jaoks suurepäraselt, kui Baskonia esimesed 11 punkti viskasid just eestlased (Kotsar 6, Raieste 5).

Kotsari arvele kogunes kohtumise lõpuks 23 minutiga 17 punkti (vabavisked 1/3, kahesed 8/11), kolm ründelauda, kaks söötu ja üks vaheltlõige. Raieste viibis platsil kokku 12 minutit ning tema arvele jäigi mängu alguses visatud viis punkti. Lisaks noppis ta kolm lauapalli.

Avaveerandi võitis Baskonia 23:20, vaheajale läksid võõrustajad 40:36 eduseisus. Kolmanda veerandaja järel olid tablool viiginumbrid 66:66. Normaalaja viimase minuti eel juhtis Betis 89:85, aga sellele vastas Baskonia 5:0 spurdiga. Viimastel sekunditel läks Baskonia pallur Matt Costello 90:91 seisus viskama kaht vabaviset, millest sisse kukkus teine ehk ees ootas lisaaeg. Lisaajal kallutas Baskonia paremuse enda kasuks, võites lõpuks kohtumise nelja punktiga. Kumbki eestlane lisaajal enam platsil ei käinud.

Üleplatsimehena tõi Baskonia pallur Markus Howard 29 punkti. Real Betisi poolel viskasid Georgios Tsalmpouris ja BJ Johnson vastavalt 24 ning 21 punkti.

Baskonia on Hispaania kõrgliigas võitnud seitsmest esimesest mängust viis. Real Betis sai ühe võidu kõrvale kuuenda kaotuse.