Haaland pääses Fulhami vastu väljakule 64. minutil, kui ta asendas ManCity avavärava löönud Julian Alvarezi. Seejärel sai Haaland ka mängust palli võrku, kuid selle tabamuse tühistas VAR suluseisu tõttu.

Lisaminutitel sai Haaland aga uue võimaluse ning norralane suutis penalti pigem napilt võrku saata. „See on fantastiline. Olin penalti tõttu närvis. Tegemist oli minu senise elu ühe närvilisema olukorraga. Kõik lõppes aga fantastiliselt. Viimase minuti penalti ajal olen ma loomulikult närvis. Naudin seda olukorda. Olen nädal aega vigastusega hädas olnud ja see oli meie jaoks väga oluline võit,“ lisas norralane Sky Sportsile. „Kokkuvõttes ei ole tähtis, kuidas pall väravasse läks.“

Manchester City tõusis tänu võidule 32 punktiga Premier League’i liidriks. Ühe mängu vähem pidanud Londoni Arsenal on 31-ga teine. Ühe mängu vähem pidanud Arsenal kohtub täna võõrsil Londoni Chelseaga.

Premier League’i suurima väravakütina on Haaland kirja saanud juba 18 tabamust. Selleks on tal kulunud 12 kohtumist. Tabelis hoiab teist kohta Harry Kane 10 väravaga.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid