Viimastel aastatel mitmest kogenud mängumehest loobunud ja noorematele panustanud Napoli läks laupäeval vastamisi lähima jälitaja Bergamo Atalantaga ning võõrsil võeti 2:1 võit.

Atalanta asus kohtumist juhtima 19. minutil, kui penalti realiseeris Ademola Lookman. Külalised jõudsid viigini tänu Victor Osimheni 23. minuti tabamusele. 35. minutil tegi Osimhen juba eeltöö Eljif Elmase väravale. Napoli pidi olulises kohtumises hakkama saama 21-aastase grusiini Khvicha Kvaratskheliata, keda vaevas vigastus. Suvel Kaasani Rubinist ostetud Kvaratskhelia on kiirelt tõusnud Napoli rünnakute liidriks

13. vooru järel on Napolil tabeliliidrina koos 35 punkti. Seni on kirja saadud 11 võitu ja kaks viiki. Atalanta langes 27 punktiga kolmandaks. Teiseks kerkis tiitlikaitsja AC Milan 29 punktiga. Milan alistas laupäeva õhtul koduväljakul Spezia 2:1. Milanile kindlustas võidu Olivier Giroud’ tabamus 89. minutil.