Väravateta lõppenud avapoolaja järel läks Flora pikemale pausile ilma peatreener Jürgen Hennita, kes lisaminutitel kohtunike kritiseerimise eest punase kaardi sai ja pingilt eemaldati.

Flora ei lasknud ennast sellest aga liigselt heidutada ning pärast vastaste surve alla panemist mindi 79. minutil Ken Kallaste väravast juhtima.

Eduseis ei püsinud tablool kuigi kaua, sest kuus minutit hiljem pääses Ats Purje Kristen Lapaga silmitsi ning lõi palli kindlalt võrku.

Kuigi Flora hakkas järelejäänud kohtumise jooksul maruliselt võiduväravat jahtima, siis hooaja neljandast viigist neil pääsu polnud.

Teised laupäeval toimunud mängud jäid samuti 1:1 viiki, kui FCI Levadia kohtus Narva Transiga ning Tallinna Legion madistas Tartu Tammekaga.

Ühtlasi sai viimase vooru eel selgeks, et Floral ei õnnestu enam ületada Eesti meistriliiga ajaloo punktirekordit 36-mängulise hooaja kohta, milleks on 2009. aastal Levadia poolt püstitatud 97. Floral on viimase vooru eel kirjas 94 silma.