Poolajapausile 42:37 eduseisus läinud Viimsi rajas oma võidule vundamendi kolmanda veerandajaga, mis võideti 23:6. Viimasel perioodil enam edu maha ei mängitud ja lõpuks võeti kindel 82:64 võit.

Viimsi resultatiivseimana kogus Malik Antonyo Toppin 26 punkti ja üheksa lauapalli. Kahekohalise punktisummani jõudsid ka Devin Harris ja Egert Haller, kes viskasid vastavalt 15 ja 10 silma. Võõrustajate parim oli Reinis Avotins 17 punktiga.

Ühisliigas hoiab Viimsi viie võidu ja kolme kaotusega viiendat positsiooni. Võrdselt võite ja kaotusi kogunud Läti Ülikool on üheksandal tabelireal.

„Täna (laupäeval) oli palju võitlust ja võib-olla pealtvaatajate jaoks ei olnud mängupilt kõige atraktiivsem. Aga tegu on kontaktspordiga ning võit on kõige olulisem. Täna (laupäeval) oli platsil tunda head energiat ning mehed võitlesid. Kordaläinud päev,“ võttis Viimsi ukrainlasest abitreener Dmytro Kolomyichenko mängu kokku.

Järgmise kohtumise peab Viimsi/Sportland kodus BK Liepaja vastu 19. novembril.