Keila võitis avaveerandi 26:20 ning juhtis poolajavileks 47:44 ja kolmanda veerandi lõpuks 77:68. Kohtumise lõpuminutitel tegi kodumeeskond seisult 93:88 otsustava 9:2 vahespurdi ega andnud enam Valmierale võimalust.

Vägeva mängu tegi horvaadist tsenter Matej Radunic, kes tõi 32 minutiga 31 punkti, kaheksa lauapalli ja viis resultatiivset söötu. Kaks minutit enne lõppu langes ta vigadega välja.

Kristen Kasemets ja Marcis Vitols lisasid võitjate kontosse võrdselt 19 punkti. Vitols jagas ka üheksa resultatiivset söötu. Sten Saaremäel viskas 12 ja Kaido Saks 10 punkti.

Valmiera parimatena tõid Tervell Tyshawn Beck 22 ja Tadas Vaiciunas 20 punkti.

Keila võttis koguni 19 ründelauda ning jäi lauavõitluses peale 37:30. Lätlased patustasid 20 pallikaotusega Keila 11 vastu. Viskeid mängust tabas kodumeeskond 46 ja külalised 56%-ga.

Keila sai kolme kaotuse kõrvale teise võidu, mis annab 16 klubi hulgas 12. koha. Valmieral on tabelis üks võit ja seitse kaotust (Tabeliseis). Keila eelmine võit pärines 14. oktoobrist, kui võõrsil alistati Tartu Ülikool 89:69.