Malõgina tuli täna väljakule (Court 2) päeva teises kohtumises, kus tema vastaseks oli läbi kvalifikatsiooni põhitabelisse pääsenud rootslanna Julita Saner (WTA 985.), kes eile sai 2:29 kestnud matšis 7:6 (5), 1:6, 6:1 võidu eestlanna Laura Rahneli üle. Malõgina võitis matši tunni ja 37 minutiga 6:2, 6:3.

2. väljaku programmi avas kell 10.30 turniiri kõrgeim paigutus, endine maailma 61. reket, 31-aastane hollandlanna Arantxa Rus (WTA 115.), kes kohtub 22-aastase sakslanna Kathleen Kaneviga (WTA 433.). Rus võitis mängu 4:6, 6:1, 6:2.

Kolmandas mängus näeb soomlanna Laura Hietaranta (WTA 624.) ja norralanna Emile Elde (WTA 1186.) heitlust. 2. väljaku viimases matšis on Liisa Varuli ja leedulanna Patricija Pauktyte vastaseks paarismängu veerandfinaalis Leedu-Läti duo Justyna Mikulskyte - Daniela Vismane - seda mängu kannab üle ka Delfi TV.

1. väljaku päeva neljandas matšis tuleb paarismängu veerandfinaalis koos Julita Saneriga väljakule ka Elisabeth Iila. Nende vastasteks on Arantxa Rus ja sloveenlanna Dalila Jakupovic.