Kolmapäev algas F-alagrupi kohtumistega. Kui Madridi Realil oli alagrupivõit kindel, siis teise koha nimel heitlesid omavahel Leipzig ja Donetski Šahtar. Leipzigile oleks piisanud viigist, Ukraina klubi vajas kindlasti võitu.

Leipzig võttis aga kindla 4:0 võidu ning tagas alagrupis teise koha. 10. minutil viis Saksamaa klubi juhtima Christopher Nkunku, teisel poolajal kindlustasid Leipzigile võidu Andre Silva ja Dominik Szoboszlai tabamused ning Valeri Bondari omavärav.

Madridi Real sai samal ajal Glasgow Celticu üle kindla 5:1 võidu. Seejuures nähti avapoolajal kolme penaltit. Luka Modric ja Rodrygo olid Reali poolel täpsed, aga vastaste Josip Juranovici ürituse tõrjus Thibaut Cortois. Teisel poolajal sahistasid Madridi särgis võrku veel Marco Asensio, Vinicius Junior ja Federico Valverde. Celticu auvärava eest hoolitses 84. minutil portugallane Jota, kes karistuslöögist palli otse võrku saatis.

Real ja Leipzig jätkavad Meistrite liigas, Šahtari eurohooaeg jätkub Euroopa liigas.

Tabeliseis: Real 13, Leipzig 12, Šahtar 6, Celtic 2 punkti.

Lisaks oli teine edasipääseja veel vaja selgitada välja E-alagrupis. Omavahel läksid vastamisi teise koha nimel heidelnud AC Milan ja Salzburg. Valitsev Itaalia meister võttis kindla võidu, alistades Austria klubi 4:0. Milanile tõid võidu Olivier Giroud' (2), Rade Krunici ja Junior Messiase tabamused.

Alagrupi võitnud Londoni Chelsea alistas viimases voorus 2:1 Dinamo Zagrebi. Bruno Petkovic viis küll 7. minutil horvaadid ette, aga Raheem Sterlingu ja Denis Zakaria väravad kindlustasid kolm punkti Londoni tiimile.

Tabeliseis: Chelsea 13, Milan 10, Salzburg 6, Zagreb 4 punkti.

G-alagrupis olid juba varasemalt edasipääs kindel Manchester Cityl ja Dortmundi Borussial.

City tuli Sevilla vastu kaotusseisust välja ning alistas Hispaania tippklubi 3:1. Rafa Mir viis avapoolaja keskel Sevilla 1:0 juhtima. Teisel poolajal pani Manchesteri klubi Rico Lewise, Julian Alvarezi ja Riyad Mahrezi väravatega paremuse maksma.

FC Kopenhaageni ja Dortmundi kohtumine lõppes 1:1 viigiseisul. Thorgan Hazard viis Dortmundi ette, Hakon Arnar Haraldsson tõi taanlastele viigipunkti.

City võitis alagrupi Dortmundi ees, Sevilla jätkab Euroopa liigas.

Tabeliseis: City 14, Dortmund 9, Sevilla 5, Kopenhaagen 3 punkti.

H-alagrupis läksid kokku Pariisi Saint-Germain - Torino Juventus ning Lissaboni Benfica - Maccabi Haifa.

PSG võttis võõrsil 2:1 võidu. Kylian Mbappe oli täpne 13. minutil, 39. minutil viigistas Leonardo Bonucci seisu. PSG võiduvärava lõi 69. minutil Nuno Mendes.

Kuigi Juventus pidi taas kaotuse vastu võtma, pääsesid nad kolmanda koha omanikuna Euroopa liigasse, sest Maccabi jäi samal ajal koguni 1:6 alla Benficale. Vaheajal oli seis 1:1, aga teisel pool kõmmutas Portugali hiid viis väravat. Benfica eest said jala valgeks Goncalo Ramos, Petar Musa, Alejandro Grimaldo, Rafa Silva, Henrique Araujo ja Joao Mario. Haifa auvärava lõi Tjarron Chery.

Tänu kuuele väravale tagas Benfica ühtlasi alagrupis esikoha PSG ees.

Tabeliseis: Benfica 14, PSG 14, Juventus 3, Haifa 3 punkti.

Kaheksandikfinaalide paarid loositakse kokku 7. novembril. Juba varasemalt oli edasipääs kindel Napolil, FC Liverpoolil, FC Portol, Club Brüggel, Müncheni Bayernil, Milano Interil, Tottenham Hotspuril ja Frankfurdi Eintrachtil.