Esimeses mängus võttis Tartu kindla 3:0 (25:20, 25:20, 25:15) võidu. Korduskohtumine peetakse 2. novembril kell 17.30 Tartu Ülikooli spordihoones.

Selle paari võitja läheb poolfinaalis vastamisi Võru Barrus VK või Viljandi Võrkpalliklubiga, kes peavad oma veerandfinaali avamängu reedel, 4. novembril kell 19.30 ja kordusmängu 17. novembril Võrus.

Karikavõistlustel selgitatakse edasipääseja kahe mängu kokkuvõttes, kui mõlemal on üks võit ja üks kaotus ning ka punktide arv sama, siis selgub edasipääseja kuldse geimiga.

Veerandfinaalpaarid:

Viljandi Võrkpalliklubi (esiliiga) – Barrus Võru VK

Tartu Bigbank – Eesti Maaülikool/Structura (esiliiga)

Tallinna Ülikool (esiliiga) – Selver/TalTech

Pärnu VK – AB Premium/Rae vald (esiliiga)

Karikafinaalid toimuvad traditsiooniliselt meestele ja naistele samal päeval, sel aastal 17. detsembril. Karikafinaalid peetakse meeste kahest finalistist eelmisel hooajal Eesti meistrivõistlused kõrgemal kohal lõpetanud võistkonna kodusaalis.