Esimene ohtlikum moment oli loetud minutid peale mängu algust, mil Daniil Kuraksin andis paremalt äärelt vasakul täpse söödu Henrik Ojamaale. Ääreründaja mängis end vasakult poolt trahvikasti äärest löögile, aga üritus lendas napilt väravast mööda. 22. minutil tabas karistuslöögi lahti mänginud Konstantin Vassiljev posti.

Paide ehk ohtlikuim moment avapoolaja oli poolaja lõpu poole, kui trahvikasti äärest lõi peale Kristofer Piht, aga Ken Kallaste sai jala vahele. 0:0 seisul avapoolaeg ka lõppes.

58. minutil lõi Foday Darboe kaugelt ohtlikult peale, aga Flora puurilukk Karl-Romet Nõmm tõrjus palli nurgalöögiks. 62. minutil pidi platsilt lahkuma Markkus Seppik, kes mõned minutid varem põrkas pead pidi kokku Paide keskkaitsja Abdul Yusifiga. Eestlane proovis küll esialgu mängu jätkata, kuid peagi vahetati tema asemel platsile Markus Poom.

67. minuti tabasid Flora mehed taas posti, kui Ojamaa andis värava eest läbi terava söödu. Kallaste lõi paremalt terava nurga alt peale, aga tabas posti. 72. minutil oli Paide mängumehel Robi Saarmal võimalus vasakult äärelt peale lüüa, aga üritus ebaõnnestus.

74. minutil viis aga vahetusest sekkunud Poom Flora juhtima. Kallaste andis vasakult äärelt tsenderduse, pall põrkas Kuraksini seljast Poomile, kes mõne meetri pealt mänguvahendi võrku virutas. Viigiväravat jahtinud külalised enam tabamuseni ei jõudnud. Üleminutitel oli veel Yusifil standardolukorra järel võimalus mõne meetri pealt värav lüüa, kuid Nõmme tõrje päästis Flora.

Juba meistritiitli kindlustanud Floral on liidrina koos 93 punkti. Paide jätkab 61 silmaga neljandal kohal. Paide peab tihedat heitlust pronksi nimel Nõmme Kaljuga, kel on üks punkt rohkem kogutud.

Premium liiga tänases esimeses mängus alistas Tartu Tammeka kodus 2:0 Narva Transi. Tammeka väravad lõid Reio Laabus ja Taijo Teniste. Tammeka kerkis ühe puntiga Transi ette kuuendaks.