Kuna Arsenali väravavahtide hierarhia teine number Matt Turner on vigastusega kimpus, siis kaasati tema asemel koosseisu Hein. Väravaraamide vahel seisis aga tavapäraselt Aaron Ramsdale.

Arsenal läks kohtumist juba viiendal minutil Gabriel Martinelli tabamusest juhtima ning teisel poolajal löödi veel neli vastuseta väravat. Kahel korral tegi skoori vahetusest sekkunud Reiss Nelson ning korra olid täpsed Thomas Partey ja Martin Ödegaard.

20-aastane eestlane kuulus pingile ka neljapäeval toimunud Euroopa Liiga kohtumises PSV Eindhoveni vastu. Premier League'is oli varasemalt koosseisu nimetatud varasemalt vaid korra, eelmise hooaja avamängus Brentfordiga.

Teises täna peetud kohtumises alistas Manchester United tänu Marcus Rashfordi 38. minuti väravale 1:0 West Ham Unitedi.

Premier League'i tabelis tõusis Arsenal uuesti liidriks, teisel kohal olevat Manchester Cityt edestatakse kahe punktiga.