Muangthong Unitedi ja Henri Anieri hooaja algus polnud kuigi positiivne, sest meeskond võitis esimesest kümnest mängust vaid kaks ning eestlase arvel oli vaid üks tabamus. Pühapäevases matšis Lamphun Warriorsiga sai Anier püssi paukuma.

31-aastane Anier viis meeskonna võõrsil juhtima 20. minutil, kui tema kaitsjast rikošeti saanud löök maandus võrgus.

Kuraditosina minuti pärast pääses eestlane Lamphuni kaitseliini taha jooksu ning ründaja saatis palli kindlalt kollkiprist mööda.

Teise poolaja alguses leidis Anier ilusa sööduga meeskonnakaaslase, kes viis Muangthongi ette juba 3:0. Peagi võeti Anier puhkama ning meeskond võitis kohtumise lõppeks 5:0. Hoolimata võidust on Muathong tabeli teises pooles.