Tartlased jäid kohe surve alla ning nelja ja poole minuti järel oli neil kirjas kolm pallikaotust ja tablool oli seis 0:9. Seejärel Eesti klubi mõnevõrra kosus ning Andrii Voinalovitši kümne ja Patrik Saali nelja silma abil kaotasid nad avaveerandi 14:26.

Teisel veerandil said Tartu poolel käe valgeks teisedki mehed, ent kaitses olid nad väga hädas avapoolajal neli kaugviset sopsanud ja lausa 16 silma toonud Dalenta Stephensiga. Sisuliselt oli 20 minutiga võitja selge, sest Prometei läks pikemale puhkusele 53:25 eduseisus.

Teisel poolajal läks matš edasi samas taktis ning täiseduga jätkav Prometei võitis kohtumise 101:64. Võitjate poolel viskasid viis mees kahekohalise summa, parimana jäi Stephensi arvele 19 silma. Tartu 64 punktist 23 tõi ukrainlane Voinalovitš. Prometeil on tabelis kuus võitu, Tartul neli võitu ja kolm kaotust.