Kaamos karikasarjas oli juba varem klaar, et ühes tabelipooles mängivad veerandfinaalides omavahel BC Tarvas ja TalTech/Optibet ning Viimsi/Sportland ja Tallinna Kalev/Audentes. Teises tabelipooles sai oma vastase teada Tartu Ülikool Maks & Moorits.

Avamängus võõrsil 83:44 Audentese Spordigümnaasiumi alistanud Pärnu Sadam võttis korduskohtumises veel kindlama võidu. Suvepealinlased võitsid Pauluse spordihallis poolaja 54:23 ja kogu matši 126:50. Pärnu poolel viskasid kõik kümme platsil käinud meest vähemalt kuus silma, parimatena jäi Robert Valge ja Davis Geksi arvele 24 punkti. Audentese poolel jõudis kahekohalise skoorini Marten Alles, kes viskas 11 punkti.

Viimases veerandfinaalis ootab oma vastas Rapla Avis Utilitas. Suure tõenäosusega on selleks Kalev/Cramo, kes alistas avamängus Keila skooriga 94:68. Kaks meistriliiga satsi peavad korduskohtumise esmaspäeval.