FIA kinnitas koosviibimisel nii vormel 1, vormel E kui ka muude väiksemate võistluste kalendrid, ent WRC-sarja fännid jäid pika ninaga. Ametlikult anti vaid teada, et kokku lepiti kulupiirangus.

Rally Plus andmetel peaks oktoobrikuu jooksul ametlik kalender siiski välja tulema. Lisaks kirjutab portaal, et Hispaania ja Belgia ralli uuel hooajal kalendrisse ei kuulu.

Portaal Autohebdo kirjutas kuu alguses, et nende allikate väitel on kalender sisuliselt lukus. Kokku toimub 14 etappi. Hooaeg algab jaanuaris tavapärase Monte Carlo ralliga, mille järel suundutakse veebruaris Rootsi talverallile ja märtsis Mehhiko kruusateedele. Aprillis võisteldakse Horvaatias, mais Portugalis ning juunis Sardiinias ja Keenias.

Suvel peetakse Eestis ja Soomes kaks kiiret kruusarallit, seejärel siirdub rallikaravan septembris Tšiilisse ja Kreekasse. Oktoobris toimub täisti uus võistlus ehk Kesk-Euroopa ralli, mis viib sõitjad Tšehhimaale, Austriasse ja Saksamaale. Hooaja lõpus sõidetakse veel novembris Jaapanis ja detsembris Saudi Araabias, mis on samuti uus etapp.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid