C-grupis olid Barcelona võimalused kaheksandikfinaali jõuda juba enne kolmapäevaseid mänge üsna teoreetilised. Lõplikult pani asja paika Milano Interi koduväljakul saadud 4 : 0 võit Tšehhi tiimi Plzeni Viktoria üle.

Kaks tundi hiljem alanud kohtumises jäi Barcelona kodus 0 : 3 alla Müncheni Bayernile. Saksamaa hiiu väravad lõid 10. minutil Sadio Mane, 31. minutil Eric Choupo-Moting ja viiendal üleminutil Benjamin Pavard.

C-grupi tulemused:

Milano Inter - Plzeni Viktoria 4 : 0 (35. Mkhitaryan, 42., 66. Džeko, 87. Lukaku)
Barcelona - Müncheni Bayern 0 : 3 (10. Mane, 31. Choupo-Moting, 90+5. Pavard)

Tabeliseis: Bayern 15, Inter 10, Barcelona 4, Plzen 0

A-grupis said kindlad võidud Napoli ja Liverpool ning nemad on ka kindlad edasipääsejad. Napoli oli kodus 3 : 0 üle Glasgow Rangersist ja Liverpool mängis võõrsil 3 : 0 üle Amsterdami Ajaxi.

A-grupi tulemused:

Napoli - Glasgow Rangers 3 : 0 (11., 16. Simeone, 80. Östigaard)
Amsterdami Ajax - Liverpool 0 : 3 (42. Salah, 49. Nunez, 51. Elliott)

Tabeliseis: Napoli 15, Liverpool 12, Ajax 3, Rangers 0

B-grupis oli juba varem edasipääsu taganud Brügge. Belgia klubi jaoks pingevabas mängus jäädi kodus alla FC Portole 0 : 4. Porto tõusis üheksa punkti peale ja kuna Madridi Atletico ei suutnud koduväljakul alistada Leverkuseni Bayerit (seis jäi 2 : 2), on ka Portugali tiim enne viimast vooru kindlalt edasi. Sealjuures oli Atletico ääreründajal Yannick Carrascol üheksandal lisaminutil kasutada penalti, aga Bayeri väravavaht Lukaš Hradecky suutis löögi tõrjuda.

B-grupi tulemused:

Club Brügge - FC Porto 0 : 4 (33., 70. Taremi, 57. Evanilson, 60. Eustaquio)
Madridi Atletico - Leverkuseni Bayer 2 : 2 (22. Carrasco, 50. de Paul - 9. Diaby, 29. Hudson-Odoi)

Tabeliseis: Brügge 10, Porto 9, Atletico 5, Bayer 4

D-grupis on enne viimast vooru kõik lahtine. Võistkonnad mahuvad kahe punkti sisse. Grupi liider Tottenham Hotspur tegi koduväljakul 1 : 1 viigi Lissaboni Sportingiga ja Frankfurti Eintracht alistas kodumurul 2 : 1 Marseille Olympique'i.

Tottenhami mängus tühistas VAR lisaminutitel Harry Kane'i võiduvärava, kes oli ülinapis suluseisus. See värav oleks Tottenhami kaheksandikfinaali viinud.

Kane'i tabamusele tantsusammudega reageerinud Tottenhami peatreener Antonio Conte peotuju kadus VAR-i otsuse järel hoobilt ja ta sai peakohtunikult Danny Makkelielt vaidlemise eest punase kaardi.

Antonio Contele (vasakul) näidati punast kaarti.

D-grupi tulemused:

Tottenham Hotspur - Lissaboni Sporting 1 : 1 (80. Betancur - 22. Edwards)
Frankfurti Eintracht - Marseille Olympique 2 : 1 (3. Kamada, 27. Muani - 22. Guendouzi)

Tabeliseis: Tottenham 8, Sporting 7, Eintracht 7, Marseille 6