Viimsi alustas Valmieras peetud mängu hästi. Esimese veerandaja järel oldi ees 18:14 ja esimese poolaja lõpuks 45:29. Kolmandal veerandajal vähendas Valmiera vahe seitsme punkti peale, aga seejärel haarasid ohjad taas külalised.

Viimsi kasuks viskas Malik Toppin 26 punkti ja võttis 11 lauapalli, Jorgen Rikberg lisas 16 punkti. Egert Halleri ja Devin Harrise arvele jäi 11 punkti. Valmiera poolelt vastas Tervell Beck 19 punktiga.

Viimsi on Eesti-Läti liigas võitnud kolm mängu ja kaotanud kaks. Nädala alguses peatreenerit vahetanud Valmiera pole kuuest mängust võitnud ühtegi.

BC Tarval läks Läti Ülikooli vastu võidušanss käest ära juba esimese poolajaga. Esimese veerandi järel oli Tarvas 15:24 kaotusseisus, teise veerandaja lõpuks kärises vahe 24:57 peale.

Tarva resultatiivseim oli 15 punktiga Antun Maricevic, väljakul 17 viskest vaid neli tabanud Volodõmõr Ševtšenko lisas 13 punkti. Eesti mängijatest viskas kõige enam punkte (8) Erik Kaasik. Läti Ülikooli kasuks tõi Reinis Avotins 19 punkti.

Tarvas on Eesti-Läti liigas kaotanud kõik viis kohtumist, Läti Ülikool on saanud kuuest mängust kolm võitu.