Samad meeskonnad kohtusid möödunud hooajal veerandfinaalis, siis tegi Ogre tehnikaülikoolil selja prügiseks. Tänavust hooaega nelja kaotusega alustanud TalTech püsis avaveerandil kenasti mängus ja kümne minuti järel oli tablool nende poolt vaadates 21:24. Kuid teisel neljandikul jooksis TalTechi rünnak kipsi ning pikemale puhkusele läksid nad juba 31:49 kaotusseisus.

Riietusruumist tulles oli TalTechi mängus nii head kui halba. Hea oli see, et nad said kaitse lukku ja Ogrel lubati kolmandal veerandil visata vaid üheksa silma. Paha oli aga see, et nad ise skoorisid ka vaid 13 ja vahe oli jätkuvalt suur. Ogre võttis lõpuks kahe kaotuse kõrvale neljanda võidu skooriga 80:64.

Võitjate poolel tegi paku pahandust suur äär Renars Magone, kes tõi 33 punkti ja võttis seitse lauapalli. Koos Tarva ja Valmierega võiduta jätkava TalTechi parim oli Oliver Metsalu, kelle arvele jäi 12 punkti, 11 lauda ja viis korvisöötu, aga ka viis pallikaotust.