Avavoorus 69:67 Darüşşafaka alistanud Hapoel võttis kodusaalis vastu Saksamaa kõrgliigas mängiva Ludwigsburgi. Võõrustajad läksid kahe poolaja vahel puhkama seisult 27:34, saali naastes kärises vahe halvimal juhul lausa 22-punktiliseks ning lõpuks leppis Hapoel kindla 71:80 allajäämisega.

Üsna must päev oli ka Siim-Sander Venel, kes eksis platsilt kõigil neljal kaugviskel ning ühe pallikaotuse kõrvale ei saanud ta statistikasse kirja ühtegi positiivset numbrit. Eestlase mänguaeg piirdus vaid tosina minutiga, sest ta sai täis viis isiklikku viga.

Hapoeli parimana viskas lätlane Mareks Mejeris 19 punkti, Rieseni särgis tõid nii Prentiss Hubb, Jhonatan Dunn kui Yorman Polas 14 silma. Ludwigsburg jätkab F-alagrupis täiseduga, Darüşşafakal ja Hapoelil on üks võit, Taani klubil Bakken Bearsil on tabelis baranka.